Natuurfotografie, Streekgeschiedenis, Genealogie

Hieperdepiep Buizerd

Er vloog een Buizerd hoog over. Om daar nu veel aandacht aan te besteden …. Die zou ik wel niet meer terugzien. Het liep weer eens anders. Want hij daalde op het asfalt. Iets dat je weinig ziet.

Buizerd

Hij bleef z’n landingshouding volhouden terwijl hij over het asfalt kuierde. Op deze manier kun je z’n knickerbocker goed zien.

Buizerd

Het was alsof hij in een hieperdepiep stemming was.

Buizerd

Nee ………. hij ging niet golfen. Aan de overkant van de weg liet hij wel z’n vleugels zakken, ……. daar lag iets.

Buizerd

Hoera ……., het was eetbaar …….., een Regenworm.

Buizerd met regenworm

Hap ……, slok …….., weg ………

Buizerd

Weg was hij ook. Zoveel bombarie had hij voor een regenworm niet hoeven maken. Die worm zag niets en werd compleet overvallen door een over het asfalt kuierende Buizerd. Nee ….., dan die ogen van die Buizerd. Zelfs als hij hoog in de lucht vliegt ziet hij nog een Regenworm daar beneden. Misschien wel de reden voor dat hieperdepiep.

Advertentie

7 Reacties

  1. Je hebt weer een buitengewone serie gemaakt van deze buizerd, Geert. Erg mooi om te zien hoe hij daar met opgeven vleugels over de weg kuierde. Alleen een beetje sneu dat hij het met zo’n klein hapje moest doen, maar het geeft wel heel mooi de scherpte van zijn ogen aan.

    6 november 2010 om 19:58

  2. Mooie serie Geert!

    6 november 2010 om 23:31

  3. De foto’s zijn prachtig en het verhaaltje heel leuk..heb erg genoten.

    7 november 2010 om 17:39

  4. Prachtig om te zien hoe de buizerd
    de weg oversteekt voor een regenworm…

    7 november 2010 om 17:48

  5. Geweldig wat een bijzondere en mooie serie.
    Misschien had hij wel honger en was het de eerste vangst van vandaag. Hieperdepiep.

    7 november 2010 om 20:16

  6. Dwalend op het internet, bladerend van blog naar blog kom ik hier voorbij gevlogen.
    Wat een geweldige fotoserie.
    Leuk om daar van te mogen genieten.
    Vriendelijke natuurgroet uit Amsterdam-ZuidOost

    7 november 2010 om 20:30

  7. Wat een geweldige serie over de buizerd… mooie foto’s en een heel leuk verhaal…. Bravo…!!! Heel leuk…. Agnès

    8 november 2010 om 11:01